Gold AG thirret nga policia

PRISHTINE – Reperi shqiptar, Golg AG, i cili shkaktoi një sërë polemikash me videon e tij të fundit “Shqiptar”, ka marrë thirrjen nga policia për t’u paraqitur si i dyshuar. Në thirrjen Më shumë »

Bukuroshja që ndau Neymar nga e fejuara

BRAZIL – Zbulohet arsyeja e ndarjes së futbollistit Neymar dhe Bruna Marquezine. Sipas revistave Gossip në Brazil, ylli i Barcelonës e ka tradhtuar ish të fejuarën e tij, aktoren e telenovelave, me Më shumë »

MESHKUJT KANË TRE HERË MË SHUMË GJASA QË TË KRYEJNË VETËVRASJE SE SA FEMRAT

Burrat kani janë tre herë më shumë gjasa se ​​sa femrat të kryejnë vetëvrasje, kanë zbuluar shifrat zyrtare. Raporti ndërmjet burrave dhe grave është tani më i lartë se sa ka qenë Më shumë »

TRAJTOJENI DASHURINË SI NJË PUNË

Këshilla e ekspertëve: Trajtojeni dashurinë si një punë Çiftet e punësuar duhet të jenë në përputhje me jetën e tyre të dashurisë dhe punën – të jenë të saktë, të kujdesshëm dhe Më shumë »

Gold AG thirret nga policia

gold_ag___cover___sc_by_epro_creative-d6108sk

PRISHTINE – Reperi shqiptar, Golg AG, i cili shkaktoi një sërë polemikash me videon e tij të fundit “Shqiptar”, ka marrë thirrjen nga policia për t’u paraqitur si i dyshuar. Në thirrjen që e ka bërë publike vetë reperi në

Bukuroshja që ndau Neymar nga e fejuara

169684

BRAZIL – Zbulohet arsyeja e ndarjes së futbollistit Neymar dhe Bruna Marquezine. Sipas revistave Gossip në Brazil, ylli i Barcelonës e ka tradhtuar ish të fejuarën e tij, aktoren e telenovelave, me Laryssa Oliveira. Bukuroshja 25-vjeçare braziliane është një modele

MESHKUJT KANË TRE HERË MË SHUMË GJASA QË TË KRYEJNË VETËVRASJE SE SA FEMRAT

e965379ea6e1ce51d1a4319bcbc25f0e_L

Burrat kani janë tre herë më shumë gjasa se ​​sa femrat të kryejnë vetëvrasje, kanë zbuluar shifrat zyrtare. Raporti ndërmjet burrave dhe grave është tani më i lartë se sa ka qenë për 30 vjet, sipas raportit të fundit të

TRAJTOJENI DASHURINË SI NJË PUNË

ccb84298fa5d8098bf2d8572727df69d_L

Këshilla e ekspertëve: Trajtojeni dashurinë si një punë Çiftet e punësuar duhet të jenë në përputhje me jetën e tyre të dashurisë dhe punën – të jenë të saktë, të kujdesshëm dhe produktiv, thonë ekspertët. Takimi me një të dashur

ZHVISHET EDHE MIMOZA

mimii

Këngëtarja atraktive, Mimoza Shkodra e njohur për baladat e suksesshme, erdhi së fundi në bashkëpunim me Skivin dhe Nora Istrefi, me këngën “Na”. Kënga është pëlqyer dhe po vazhdon të klikohet shumë. Përveq se ka sjellë projekte të reja, Mimoza

MC KRESHA ME HIT TË RI

669f4_L

Reperi i njohur dhe shumë i kërkuar, Mc Kresha i cili njihet për tekstet pikante, së shpejti do të sjellë diqka të re për fansat. Lajmin e ka bërë të njohur vet këngëtari në rrjetet sociale, ku ka rrëfyer se

RITA,“TRADHËTON”

554544545

Vërtetë surprizat vijnë me Rita Orën, pasi së fundi ajo poston një fotografi në Instagram duke u puthur në buzë me Ellie Golding. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, vazhdon të befasojë fansat duke postuar herë pas here edhe foto të tilla

Shakira: Pique është shumë xheloz

80924

Pavarësisht videos shumë tërheqëse, midis dy këngëtareve Rihanna dhe Shakira, i dashuri i kësaj të fundit, Pique nuk ka dashur të pengoi zhvillimin e këtij hiti.