Beju Fans i Takohu Chat

Please wait..10 SecondsMbylle

www.Takohu.Net | Kujdes: Nese nuk hyn dot ne chat kliko ketu: MOBILE CHAT | www.SHqiperia.Us

Takohu.net eshte chati me i madh dhe vjeter Shqiptar ne IRC. Dy dhomat me te medha ne chat jane #Chat dhe #Shqiperia por ne server mund te gjeni edhe shume te tjera duke bere komanden: "/list " pa thonjeza. .

Takohu.Net ju ofron mundeisn te bisedoni shqip te njoftoheni me djem dhe goca nga gjitha trevat Shqipetare.

Nese ke probleme me hyrjen ne Chat, dergo nje email tek adresa: info@takohu.net

Powered by TEKO, CopyLeft www.AlbHost.Net